Експерти iFixit вивчили Samsung Galaxy Note 10+ 5G

Фахівці iFixit почали вивчати анатомію флагмана Samsung Galaxy Note 10+ 5G, який був представлений південнокорейським гігантом трохи більше ніж два тижні тому. Стояла мета провести ретельний аналіз комплектуючих на предмет нововведень і як йде справа з ремонтопридатністю.

Розтин дозволив дізнатися експертам, що в новому флагмані Samsung встановлює модулі оперативної і флеш-пам’яті власного виробництва. За роботу в мережах 5G відповідає модем Snapdragon X50.

Але перед тим, як побачити нутрощі смартфона, фахівцям довелося розібрати корпус і сам процес виявився досить трудомістким та вимагає обережності й акуратності. А все через велику кількість клею і тендітну скляну панель на тильній стороні.

Не забули при складанні посадити на клейкі речовини і акумулятор, тому його заміну повинен проводити фахівець з використанням розчинника і спеціальних інструментів. А от заміна 5G-модему, основної камери, вібромотора і системної плати не зажадає серйозних зусиль.

Але дива не сталося — розбирання Samsung Galaxy Note 10+ 5G показало, що новинка мало придатна до ремонту і за шкалою ремонтопридатності вона отримала 3 бали з 10 можливих.


Не пропустіть