Ефектний Vivo NEX 3 з’явився на відео

Компанія Vivo працює над NEX 3, який буде виділятися дисплеєм Waterfall Screen. Така матриця характеризується повною відсутністю бічних рамок, і вигин крайок наближається до позначки 90 градусів.

Очікується, що анонсують новинку у вересні, але вже зараз в мережі з’явилося відео з розпакуванням.

Відеознайомство присвячене тому, щоб показати який дисплей отримала новинка. Варто звернути увагу, що «обгортання» екраном призвело до відмови від механічних клавіш на користь сенсорних з тактильною зворотною віддачею.

Сама матриця прагне зайняти практично всю лицьову поверхню, а необхідність свердлити отвори під фронтальну камеру нівелювали установкою висувного блоку з двома датчиками.

Фізичну клавішу включення відправили на верхню межу і там же розташовується 3,5 мм роз’єм для навушників. Порт USB Type-C, динамік і слот для сімок знаходиться на нижньому боці. Тильна сторона скляна і на ній встановлений круглий блок основної камери, який отримав три модулі.

На даний момент компанія не озвучує інформацію про технічні характеристики Vivo NEX 3. Є лише інсайдерські відомості про наявність платформи Snapdragon 855 Plus, камеріина 64 Мп, 12 Гб оперативки і інноваційної швидко зарядки потужністю 120 Вт.


Не пропустіть