EA представила Need for Speed ​​Heat

На жаль, розробники з EA продовжують наступати на ті ж граблі і знову вносять бонуси за реальні гроші

14 серпня компанія EA офіційно представила нову частину популярної франшизи Need for Speed під назвою Heat. Дії проекту розгортаються в новому вигаданому місті Палм-Сіті, який є умовною копією Майамі — при створенні віртуального світу дизайнери орієнтувалися саме на нього.

Головною особливістю Heat можна назвати два типи перегонів, які відрізняються одна від одної легальністю і часом проведення — одні перегони проходять виключно вдень, а взяти участь в інших ви зможете тільки вночі. Природно, різниця полягає не тільки в зміні дня і ночі, є маса дрібних деталей.

Вдень в місті Палм-Сіті проходять легальні гонки під назвою Speedhunters Showdown. У них гонщики можуть заробити гроші на модифікацію свого транспортного засобу. Співробітники правоохоронних органів ніяк не перешкоджають даними перегонам і ви можете ганятися цілком спокійно, без страху потрапити в віртуальну в’язницю.

А вночі проходять нелегальні гонки, за участь в яких ви отримуєте окуляри репутації, без яких не отримати доступ до важливих подій і рідкісних деталей для поліпшення авто. Крім того, деякі гонщики грають не за правилами, та й співробітники поліції дуже не люблять, коли хтось порушує закон.

Цього разу автори проекту роблять акцент на тому, що всі нові деталі гонщик заробляє безпосередньо за проходження гонок. Ви навіть зможете до старту подивитися, яку деталь можна тут виграти. Картки з Payback прибрали. Мабуть, негатив з боку співтовариства подіяв на EA. Також автори проекту повідомили, що в нічний час доби поліція буде виводити на трасу особливі підрозділи і вони будуть жорстоко боротися з порушниками правопорядку. Спокійно піти від копів не вийде — потрібно не тільки швидко їздити, а й добре вивчити карту.

Геймплейний трейлер Need for Speed Heat покажуть 19 серпня. У розширеному виданні ви отримаєте додаткові автомобілі та костюми, плюс + 5% до репутації і + 5% до віртуальних грошей. Так, EA продовжує дивувати — тепер за окрему суму реальних грошей ви будете отримувати більше віртуальних коштів. Втім, нічого нового.

Need for Speed Heat вийде 8 листопада на PS4, ПК і Xbox One, а власники підписки Origin Access Premier отримають гонку 5 листопада.


Не пропустіть