Dyson випустила квартирний «знищувач формальдегіду» за $650

Компанія Dyson випустила чергову модель домашнього очищувача повітря Pure Cryptomic за $650. Він здатний боротися з наявністю формальдегіду в повітрі квартир, однак, на відміну від аналогічних рішень, не фільтрує цей безбарвний газ, а «знищує» його, розкладаючи на воду і вуглекислий газ. Додатково повітря очищають фільтри.

У компанії стверджують, що ефективність Pure Cryptomic становить близько 99,95% при фільтрації частинок і летючих органічних речовин. На екрані пристрою виводяться показники якості повітря і стан фільтрів.

Відзначається, що формальдегід присутній у всіх житлових приміщеннях, його джерелами є фарба, меблі, освіжувачі повітря, поліролі та лаки, засоби для чищення і так далі аж до іграшок. Газ може викликати подразнення шкіри і слизових оболонок і деяких інших розладів.

Підвищений обсяг формальдегіду спостерігається в будинках курців, нових будинках, квартирах з великою кількістю нової техніки і предметів, газовими плитами і нагрівачами на різному типу паливі.

Як пише The Verge, у медиків є рішення для зниження рівня формальдегіду, і воно дешевше, ніж Pure Cryptomic від Dyson, – потрібно провітрювати приміщення, не курити вдома, використовувати вентилятори для забезпечення руху повітря. Відзначається, що повністю позбутися від формальдегіду в житлі не можна.

Джерело The Verge

Не пропустіть