Двигун цієї моделі Toyota витримав рекордний пробіг у 1,4 мільйона кілометрів і не зламався

Японський автобренд і його пікап Toyota Tundra заслужено вважається надійним робочим конем. І це авто дійсно не підводить своїх власників. У США зафіксовано унікальний випадок, коли власник Toyota Tundra за 6 років експлуатації проїхав неймовірні 1,415 мільйона кілометрів. Про цей факт повідомив один із користувачів популярного американського форуму Reddit.

Такий величезний пробіг став черговим доказом легендарної надійності автомобілів Toyota. За словами власника, єдиним серйозним ремонтом за увесь час експлуатації стала заміна коробки передач на позначці 800 тисяч кілометрів. Крім того, довелося поміняти лише ступичні підшипники, а оригінальний 5,7-літровий V8 двигун i-Force працює без нарікань досі.

Для підтримання пікапа в робочому стані власник регулярно відвідує дилерський центр для обслуговування кожні два тижні. Зважаючи на середньомісячний пробіг не менше 20 тисяч км, заміна моторного мастила відбувається кожні 10 тисяч кілометрів. За підрахунками, загальні витрати на пальне за 6-7 років інтенсивної експлуатації склали близько 150 тисяч доларів – непогана ціна за надійність V8 двигуна Toyota.

Джерело Reddit

Не пропустіть