Доступний складний телефон nubia Flip вийде на ринок вже через тиждень: що про нього відомо

Відгалуження ZTE nubia анонсувало свій перший складаний пристрій ще в лютому на виставці MWC в Барселоні – влучно названий nubia Flip. І все ж, попри те, що географічно це відбулося як на європейському континенті, так і в Європейському Союзі, це, очевидно, не був запуск в ЄС. Однак він відбудеться незабаром – 9 квітня о 13:00 за центральноєвропейським часом, якщо бути точним.

Бренд вже створив спеціальну сторінку на своєму сайті, присвячену цій події, і якщо підписатися на електронну розсилку, то можна отримати знижку 15 євро на Flip або будь-яку іншу покупку в офіційному магазині. Що ще важливіше, також є можливість стати одним з “перших, хто отримає ексклюзивні оновлення”, що б це не означало, разом з шансом виграти безплатний nubia Flip.

nubia Flip оснащений 6,9-дюймовим основним складним OLED-екраном з частотою оновлення 120 Гц, 1,43-дюймовим круглим OLED-дисплеєм на обкладинці, процесором Snapdragon 7 Gen 1, 6 ГБ оперативної пам’яті, 128 ГБ постійної пам’яті, основною камерою на 50 Мп з датчиком глибини на 2 Мп, селфі-камерою на 16 Мп та акумулятором на 4310 мАг з підтримкою дротової зарядки потужністю 33 Вт.

Джерело GSMArena

Не пропустіть