Доступний ігровий смартфон Infinix GT 20 Pro наближається до запуску: розкрито характеристики

Як повідомляється, компанія Infinix працює над Infinix GT 20 Pro, ігровим телефоном середнього класу. Пристрій прийде на зміну добре прийнятому GT 10 Pro, який був анонсований минулого року. Повідомляється, що GT 20 Pro має модельний номер X6871. Нещодавно цей пристрій був сертифікований такими платформами, як TUV, Wi-Fi Alliance, EEC (Європа), TKDN (Індонезія), BIS (Індія) та FCC. Пристрій також з’явився на Geekbench, де були розкриті деякі з його ключових специфікацій. Нові розробки показують, що пристрій пройшов сертифікацію NBTC в Таїланді, а також з’явився в базі даних Google Play Console.

Infinix GT 20 Pro з’явився в базі даних NBTC під номером моделі X6871. Однак у списку немає жодної інформації про інші характеристики пристрою.

У списку Play Console Infinix GT 20 Pro зазначено, що його екран підтримує роздільну здатність FHD+ 1080 x 2436 пікселів. Крім того, лістинг показав, що пристрій має чіп Dimensity 8200 (MT6896Z/CZA) разом з 12 ГБ оперативної пам’яті. У повідомленні також зазначено, що пристрій працює під управлінням Android 14.

Згідно з іншими повідомленнями, GT 20 Pro буде доступний у двох варіантах, таких як 8 ГБ оперативної пам’яті + 128 ГБ пам’яті та 12 ГБ оперативної пам’яті + 256 ГБ пам’яті. Він буде оснащений акумулятором ємністю 5 000 мАг з підтримкою швидкої зарядки 45 Вт. Екран GT 20 Pro, ймовірно, підтримуватиме частоту оновлення до 120 Гц.

Наразі немає інформації про характеристики камери Infinix GT 20 Pro. Залишається невідомим, чи буде він, як і раніше, пропонувати майже стокову версію ОС Android, як і його попередник.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть