Для OnePlus 7 і OnePlus 7 Pro випустили ігрові аксесуари

В рамках партнерської угоди між OnePlus і виробником ігрових аксесуарів Flydigi, в продаж надійшли ігрові комплекти для OnePlus 7 і OnePlus 7 Pro. Створені вони для геймерів, готових годинами залипати в Fortnite і PUBG, а доступні будуть тільки до 21 липня.

Для тих, хто не знайомий з продукцією Flydigi, скажемо, що її випускає компанія FDG (Flydigi Lab) і робить це вона за підтримки краудфандингового майданчика MiJia Crowdfunding, створеного Xiaomi. Виробник спеціалізується на випуску продуктів в області мобільного геймінгу, зокрема мова йде про охолоджуючі вентилятори, ігрові клавіатури, геймпади, контролери та інші пристрої.

При покупці OnePlus 7 і OnePlus 7 Pro на онлайн-майданчику JD.com є можливість вибрати контролер Wasp 2 з аналоговими кнопками і стиком. Можна також прикупити вентилятор охолодження Flydigi для зниження температури мобільника, що працює при максимальному навантаженні під час ігор.

Укомплектували вентилятор RGB-підсвічуванням, трьома швидкостями, акумулятором ємністю 700 мАг і кріпиться він на тильну панель. Комплект з OnePlus 7 Pro в версії 8/256 Гб і вентилятор оцінений в $ 663.

При бажанні можна придбати тригер, який кріпиться на одній зі сторін, і має акумулятор ємністю 50 мАг для автономної роботи протягом 80 годин на одному заряді. Якщо є охота, можна прикупити парочку аксесуарів і разом з OnePlus 7 Pro в модифікації 8/256 Гб комплект коштує $ 663.


Не пропустіть