DJI презентувала новий професійний компактний стабілізатор RS 3 Mini

Компанія DJI минулого року презентувала багато інноваційних рішень, які стали новим стандартом індустрії, у тому числі стабілізатор RS 3 Pro та RS 3. Зараз у DJI презентували новий стабілізатор RS 3 Mini, що отримав оновлений компактний форм-фактор. Вага у вертикальному режимі складає лише 795 грамів, у горизонтальному – 850 грамів. Окрім цього, є додатковий трипод, вага якого складає 128 грамів. Завдяки компактному розміру RS 3 Mini можна переносити у компактній сумці на плече.

На RS 3 Mini можна встановлювати обладнання вагою від 0.4 до 2 кілограмів. Є підтримка основних моделей повнокадрових бездзеркальних камер і камер формату APS-C. Можна використовувати об’єктив Sony A7S3+24-70mm F2.8 GM на найвищому рівні. Зум-об’єктив може використовуватися з максимальною фокусною відстанню, залишаючись стабільним.

У моделі використовується алгоритм стабілізації третього покоління, є можливість старту зйомки по Bluetooth (тут підтримується Bluetooth 5.1). Кнопка запису на стабілізаторі дає можливість безпосереднього керування камерою – зйомки фото чи початку/зупинки запису відео. Крім цього, RS 3 Mini має 1.4-дюймовий кольоровий сенсорний дисплей з новим користувацьким інтерфейсом. На боковій грані є інтерфейс для встановлення додаткових кріплень, додаткових джерел світла, моніторів та інших аксесуарів.

Також варто зазначити, що за автономність моделі відповідальний акумулятор об’ємом 2450 мАг, що забезпечує автономність на рівні до 10 годин (що важливо, підтримується можливість використання під час зарядки). Для зарядки використовується роз’єм USB-C, повний процес зарядки від нуля до ста відсотків займає 2.5 години.

У компанії також офіційно повідомили ціну, щоправда, інформації про доступність на українському ринку поки немає. Так, вартість DJI RS 3 Mini складає 295 доларів, при цьому в комплекті є сам стабілізатор, штатив та ряд аксесуарів.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть