Деталі відлітають на ходу: Kia відкликає сотні тисяч авто найпопулярніших моделей

Власники автомобілів Kia Carnival 2022 – 2024 років випуску та Kia Sportage, випущених у 2023 – 2024 роках, мають звернути увагу на деренчання за кермом, оскільки це, ймовірно, перший сигнал того, що під час руху можуть відлетіти молдинги на даху.

Через виробничу помилку, яка може призвести до розхитування деталей, Kia оголосила про відкликання 40 426 автомобілів Sportage та 60 623 Carnival у США. Зрозуміло, що молдинги на даху не є необхідними для безпечної експлуатації автомобіля, але якщо вони відлетять під час руху, то це може призвести до ДТП.

Автовиробник дізнався про ці проблеми у вересні, проте через втрату більшості деталей провести докладну перевірку було неможливо. Однак велика кількість скарг від власників примусила Kia розпочати ретельне розслідування. Випробування підтвердили можливість відривання молдингів за швидкості близько 145 км/год.

Компанія з’ясувала, що проблема може виникати через надмірну кількість герметика для панелей даху або неправильне встановлення деталей. Якщо є необхідність, молдинги даху замінюються деталями із фіксаторами. Крім того, виробник удосконалив процеси збирання.

Джерело Carscoops

Не пропустіть