Cyberpunk 2077 буде відмінно працювати навіть на слабких ПК

Найочікуванішу гру 2020 року створюють і оптимізують з прицілом на можливості приставок поточного покоління

Співробітники студії CD Projekt RED в ході інтерв’ю з виданням Wccftech розповіли про процес оптимізації проекту Cyberpunk 2077. Крім того, розробники пообіцяли, що гра буде відмінно працювати як на нинішньому поколінні консолей, так і на дуже слабких комп’ютерах.

«Ми використовуємо власний кастомний движок RED Engine і ставимося до нинішнього покоління консолей як до платформи першого класу. На сучасних ігрових приставках Cyberpunk 2077 буде виглядати відмінно. Звичайно, якщо ви витратили дві тисячі доларів на свій ігровий ПК, то на ньому, природно, гра буде виглядати більш привабливо. Проте, рівень графіки на консолях і слабких комп’ютерах в Cyberpunk 2077 буде вельми гідним», – заявив Альвин Лю (Alvin Liu), UI-координатор CD Projekt RED.

Варто відзначити, що приблизно рік тому співробітники CD Projekt RED заявили, що при створенні Cyberpunk 2077 команда орієнтується на можливості консолей нинішнього покоління. Це означає, що проблем при запуску проекту на PS4 або Xbox One точно не буде. Також відомо, що гра на даних платформах отримає підтримку 4К, однак на PS4 Pro розраховувати на нативну роздільну здатність не доводиться. Ймовірно, мова йде про апскейл.

Cyberpunk 2077 вийде 16 квітня 2020 року на PS4, ПК і Xbox One.


Не пропустіть