Counterpoint: Світовий ринок смартфонів продемонстрував зростання вперше за більш ніж 2 роки падіння

Світовий ринок смартфонів повернувся до зростання в жовтні після більш ніж дворічного спаду, чому сприяло відновлення на ринках, що розвиваються, згідно з даними Counterpoint Research.

Дані показали, що щомісячні світові обсяги продажів смартфонів зросли на 5%, завдяки чому жовтень став першим місяцем, який зафіксував річне зростання з червня 2021 року, перервавши серію з 27 місяців поспіль негативного зростання в річному обчисленні.

Світові продажі смартфонів перебувають у стресовому стані протягом останніх двох років, на що впливають різні проблеми, починаючи з дефіциту компонентів, накопичення запасів і подовження циклів заміни, йдеться у звіті Counterpoint.

“Після сильного зростання в жовтні ми очікуємо, що ринок зросте в річному обчисленні й в четвертому кварталі 2023 року, що поставить його на шлях поступового відновлення в найближчі квартали”, – зазначає компанія, що займається дослідженням ринку.

Зростання, яке востаннє спостерігалося в червні 2021 року через відкладений попит, спричинений COVID-19, зараз очолюють ринки, що розвиваються, з постійним відновленням на Близькому Сході та в Африці, поверненням Huawei в Китаї та початком святкового сезону в Індії, додали в компанії.

У третьому кварталі продажі смартфонів Huawei в Китаї стрімко зросли на 37%, оскільки покупці розкуповували телефони серії Mate 60.

Розвинені ринки з відносно вищою насиченістю смартфонами відновлювалися повільніше, йдеться у звіті, але в ньому також згадується запуск серії iPhone 15 від Apple як ще один фактор зростання.

Джерело Reuters

Не пропустіть