Чи буде автомобіль Redmi? Керівник Xiaomi дав відповідь

Компанія Xiaomi продовжує розширювати свою продуктову лінійку. Причому, в даному випадку маються на увазі не тільки звичні нові моделі смартфонів або навіть продукт для розумного будинку, який продається тільки в Китаї, але значно спрощує життя. Нещодавно компанія зробила великий крок, вийшовши на ринок електромобілів. Більше того, компанія вже досягла такого успіху, що електрокар SU7 викликав ажіотаж завдяки нічним тест-драйвам та величезному попиту.

Після цього успіху серед користувачів, знайомих з продуктовою стратегією китайського виробника, почало поширюватися питання “Чи буде електромобіль Redmi?”. Нарешті Ван Тенг, генеральний менеджер бренду Redmi компанії Xiaomi, розкрив дав відповідь на це питання. Ось подробиці…

Безсумнівно, доступний автомобіль Redmi – це мрія, яку поділяють багато ентузіастів Xiaomi. Чутки про модель Redmi EV циркулюють роками. Тепер Ван Тенг, генеральний менеджер бренду Redmi компанії Xiaomi, прокоментував ці чутки. Тенг заявив, що, хоча наразі немає планів щодо запуску автомобіля Redmi, плани щодо майбутніх моделей під брендом Xiaomi безумовно існують.

“Якщо ми сподіваємося побачити автомобіль Redmi в майбутньому, ми всі повинні підтримувати й просувати Xiaomi SU7. Автомобілі Xiaomi все ще перебувають на ранній стадії розвитку, і нам потрібно спочатку зробити основні моделі Xiaomi правильними. На додаток до поточних пропозицій, в майбутньому будуть плани щодо нових моделей транспортних засобів,” – сказав Ван Тенг.

Насправді це не перша заява Xiaomi з цього приводу. У звіті, опублікованому Xiaomi Auto, компанія пояснила, що не працює над створенням доступного автомобіля Redmi Car. Замість цього вони визначили пріоритетом впровадження електромобіля SU7. Крім того, у звіті зазначено, що наразі неможливо знизити витрати настільки, щоб створити “електромобіль вбивцю флагманів” під суб-брендом.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть