Чому не можна чілити на пляжі, сидячи в телефоні: власників гаджетів попередили про серйозну небезпеку

Літо – пора відпочинку, спекотних днів та пляжних розваг. Проте, занурюючись у віртуальний світ свого смартфона, не варто забувати про реальні небезпеки, які можуть підстерігати на сонці. Фахівці попереджають, що використання гаджетів на пляжі може призвести до їх перегріву та навіть вибуху.

Чому це відбувається? Смартфони та планшети містять акумулятори, які при високих температурах можуть втрачати стабільність. Під прямими сонячними променями корпус гаджета нагрівається, що призводить до підвищення температури акумулятора. У деяких випадках це може спричинити збій у роботі акумулятора, його деформацію, а в найгіршому випадку – й вибух.

Як уберегти себе та свій гаджет? Не залишайте смартфон або планшет на сонці. Навіть якщо ви просто поклали його на рушник під парасолькою, він може нагрітися до небезпечної температури. Чохол з термоізоляційними матеріалами допоможе знизити швидкість нагрівання гаджета. Зберігайте гаджет у тіні. Крім того, не грайте в ігри та не використовуйте ресурсомісткі програми на пляжі. Це призводить до додаткового навантаження на акумулятор та його нагрівання. Якщо він стає занадто гарячим, вимкніть його та дайте йому охолонути.


Не пропустіть