Чохли для iPhone 16 підтверджують чутки про особливість камери

Кілька днів тому відбувся витік перших нібито чохлів для iPhone 16 Pro, на яких була зображена кнопка “Зйомка” збоку, а сьогодні те ж саме сталося і з моделями, що не належать до Pro. Тобто є новий витік чохлів, і він показує два чохли, імовірно призначені для базових моделей – iPhone 16 і iPhone 16 Plus.

Це підтверджує часто обговорювану зміну дизайну острівця камери майбутніх iPhone 16 і iPhone 16 Plus. Як бачите, два сенсори більше не будуть розташовані по діагоналі всередині форми, схожої на коло.

Цього року вони будуть розташовані один під одним у вертикальному виступі камери, а масив світлодіодного спалаху буде розміщений праворуч від цього виступу. Останні прототипи моделей iPhone 16, які не є Pro, мають два окремих кільця для двох камер, розміщених на рельєфній поверхні у формі пігулки.

Це створює враження, що Apple надихнулася дизайном iPhone X. Але суть перестановки полягає в тому, що обидва телефони, які вийдуть на ринок цієї осені, зможуть підтримувати просторовий відеозапис.

Кажуть, що iPhone 16 і iPhone 16 Plus також запозичили кнопку “Дія” з iPhone 15 Pro, а також чутливу до сили натискання кнопку “Захоплення”, яка, за чутками, також з’явиться в iPhone 16 Pro.

Це все ще досить рання стадія циклу розробки iPhone, тому все може дещо змінитися до очікуваного вересневого релізу цих телефонів, майте це на увазі.

Джерело GSMArena

Не пропустіть