“Bбивця Huаwеі”: Apple випустить бюджетну модель iPhone

Apple представить новий гаджет навесні 2020 року. Новий iPhone зі зниженою вартістю, як очікується, допоможе підняти продажі компанії.

Навесні 2020 року компанія Apple представить нову бюджетну версію iPhone. Перед компанією стоїть завдання зупинити падіння своїх продажів, а також відвоювати у Huawei частина ринку, повідомляє Nikkei з посиланням на власні джерела.

Нова модель стане новим поколінням iPhone SE, яка вийшла в 2016 році. За інформацією видання, рішення випустити недорогий гаджет пов’язаний з першим в історії Apple падінням продажів iPhone, яке почалося в минулому році на тлі зростаючого торгового протистояння між Пекіном і Вашингтоном, через що китайці втратили інтерес до продукції компанії.

Розмір нової моделі складе 4,7 дюйма, що можна порівняти з iPhone 8. При цьому начинка не буде поступатися вже презентованим флагманам. Компанія має намір заощадити на екрані, поставивши LCD, а не OLED.

Очікується, що новий бюджетний iPhone дозволить компанії збільшити продажі. Гаджет буде представлений навесні, коли останні флагмани, представлені в поточному вересні, перестануть бути новими. Три роки тому, в 2016 році, кількість проданих iPhone SE перевалило за 30 мільйонів гаджетів. З 2017 по 2018 рік було продано ще 10 мільйонів одиниць.


Не пропустіть