Бюджетний телефон Nokia 110 4G офіційно презентовано

Компанія Nokia презентувала ультрабюджетний кнопковий мобільний телефон Nokia 110 4G (2022). Вартість нового телефона Nokia складає лише 21 від 22 доларів, при цьому на даний момент він доступний лише на ринку Індії. Головна фішка моделі – підтримка роботи в мережах четвертого покоління, що далеко не завжди зустрічається в телефонах з таким цінником.

Нагадаємо, що це вже четверте покоління в модельному ряду Nokia 110, але лише минулого року в ньому з’явилися підтримка роботи в мережах 4G. При цьому дизайн, слід зазначити, в цьому поколінні, як у Nokia 110 з 2019. Модель буде доступною в синьому, чорному та рожево-золотому кольорах (останній варіант коштує 22 долари, два перші – 21).

Модель отримала два слоти для SIM-карт, функцію автоматичного запису розмов, слот для карти пам’яті формату microSD, FM-радіо та деякі класичні ігри. Що цікаво, телефон має навіть камеру, щоправда, її роздільна здатність складає 0.3 МП. За автономність відповідальний акумулятор об’ємом 1000 мАг (на перший погляд може здатися, що це мало, але він забезпечує автономність на рівні одного місяця в режимі очікування).

Джерело GSMArena

Не пропустіть