Бюджетна версія складного телефона Samsung Galaxy Z Fold 6 позиціонуватиметься як альтернатива iPhone 16 і вийде в той самий час

Ходять чутки, що Samsung розширює свій асортимент складних смартфонів за рахунок більш доступної моделі. Новий звіт корейського видання The Elec свідчить про те, що Samsung прагне зробити цей складаний смартфон початкового рівня переконливою альтернативою майбутній серії iPhone 16 від Apple.

Звіт вперше проливає світло на плани Samsung щодо своїх звичайних моделей Z Fold 6 і Z Flip 6. За даними The Elec, Samsung прискорила графік виробництва компонентів для своїх складних телефонів наступного покоління.

Як наслідок, очікується, що масове виробництво деталей для Galaxy Z Fold 6 і Z Flip 6 почнеться вже в травні.

Ці терміни на кілька тижнів випереджають тогорічні моделі, тому стандартні Z Fold 6 і Z Flip 6, як кажуть, вийдуть десь у липні. Для порівняння, смартфони серії Galaxy Z5, що складаються, вийшли в серпні минулого року.

З іншого боку, бюджетний Galaxy Z Fold 6 може з’явитися на ринку лише через кілька місяців після стандартних Fold 6 і Flip 6.

Подейкують, що Samsung може випустити його у вересні або жовтні, що, ймовірно, збігатиметься із запуском iPhone 16 від Apple. Як зазначалося вище, ця стратегія поетапного випуску спрямована на те, щоб конкурувати із запуском iPhone 16 від Apple.

Хоча ми не знаємо багато деталей про доступний Z Fold, очікується, що в ньому будуть зроблені деякі компроміси в дизайні, щоб знизити вартість. Наприклад, ходять чутки, що він не підтримуватиме стилус S Pen від Samsung.

Крім того, звіт Elec також свідчить про те, що Samsung не очікує високих обсягів поставок дешевшого Galaxy Z Fold 6. Він оцінюється приблизно в 200 000-300 000 одиниць, але все одно може вплинути на рішення споживачів, якщо порівнювати його з iPhone 16.

Джерело The Elec

Не пропустіть