Бюджетна компанія Vivo офіційно вийшла на вітчизняний ринок

Китайська компанія Vivo офіційно заявила про вихід на український ринок. Цікаво, що Україна стала першою країною в Європі в якій офіційно розпочалися продажі смартфонів під брендом Vivo.

Україна повинна виступити плацдармом для розбудови бізнесу компанії на європейському ринку.

Разом з тим компанія запускає в Україні 5 моделей смартфонів Vivo: Y91c, Y93lite, Y15, Y17 та V15 Pro.

Так, V15 Pro отримав потрійну основну камеру та оригінальний дизайн із висувною фронтально камерою. Сканер відбитків пальців вбудували безпосередньо в екран.

В компанії також обіцяють, що нові смартфони Vivo вже зовсім незабаром з’явитися на полицях магазинів.

Vivo офіційно виходить на український ринок! Україна стала першою країною Європи, куди прийшла компанія, і водночас стане плацдармом для здійснення єдиної комунікації на європейському ринку. Vivo Communication Technology Co. Ltd.- провідна китайська компанія, один зі світових лідерів в категорії смартфонів. Бренд Vivo обрало більше 200 мільйонів користувачів. Наша компанія реалізувала більше 600 млн. телефонів і ввійшла в топ-5 у глобальному рейтингу.Vivo є першим брендом у світі, який випустив смартфон Vivo APEX із технологією сканування відбитків пальців у будь-якій частині дисплею, технологією відтворення звуку з екрану, Hi-Fi аудіочіпом та висувною фронтальною камерою. Vivo розробляє провідні технології в 6 наукових центрах: Бейджин, Нанджин, Ханьчжоу, Шеньжен, Донгуан і Сан-Дієго – з наголосом на розробку передових технологій, включаючи 5G, штучний інтелект, фотозйомку і дизайн нового покоління. Компанія також володіє 4 заводами, 2 з яких розташовано в Китаї, по одному – в Індії та Індонезії. Ми освоїли 18 глобальних ринків і маємо мережу магазинів у понад 1 000 містах глобально. Світова молодь обирає нас, а ми у відповідь – впроваджуємо інновації і створюємо неперевершений дизайн для її потреб. Vivo вирішує проблеми користувачів та приносить їм справжнє задоволення під час використання. Місія нашого бренду — стати законодавцем тенденцій і зробити життя наших споживачів надзвичайним. Ми прагнемо досконалості та дивуємо креативністю, відрізняючись від інших брендів. Не дивно, що компанія інвестує в спортивні та ігрові сфери: ми є офіційними партнерами NBA, FIFA, Premier League, PUBG Mobile, National Geographic та ін.Наразі в Україні буде представлено декілька моделей смартфонів #vivo: Y91c, Y93lite, Y15, V17neo та V15pro. Чекайте незабаром в українських магазинах ?

Publiée par vivoUkraine sur Vendredi 5 juillet 2019


Не пропустіть