Битва титанів: автономність iPhone 11 Pro Max і Galaxy Note10+ порівняли на відео

Вгадаєте, який флагман протримався довше?

Ютубер з каналу PhoneBuff вирішив перевірити, як довго тримають заряд топові флагмани від Apple і Samsung. Ємність їх акумуляторів становить 3 969 і 4 300 мАг відповідно, але робить це Note10+ автоматично переможцем?

Під час тесту спеціальний робот виконував на смартфонах повсякденні завдання: спілкувався в месенджері, розгрібав пошту (одні і ті ж листи на обох пристроях), дивився YouTube і грав. Кожен етап тривав рівно годину, а яскравість обох дисплеїв відкалібрувати до 200 ніт для чистоти експерименту. Гучність динаміків теж зробили однаковою.

Ще один тест перевірив, як сильно смартфони розряджаються за 16 годин у вимкненому стані. Спойлер: iPhone сів на 6%, в той час як Galaxy – на цілих 10%. Загальний результат такий:

  • iPhone 11 Pro Max: 11 годин 5 хвилин з включеним екраном і 16 годин з вимкненим. Підсумок: 27 годин 5 хвилин.
  • Galaxy Note10+: 9 годин 3 хвилини з включеним екраном і 16 годин з вимкненим. Підсумок: 25 годин 3 хвилини.

Раніше на цьому ж каналі тестували  на автономність Galaxy Note10+ і iPhone XS Max – і Samsung протримався приблизно на годину довше, ніж суперник. Також пару тижнів назад інший ютубер порівняв автономність всієї лінійки iPhone 11 з Note10+ і Huawei Mate 30 Pro, але тест проводився вручну, без точного калібрування яскравості дисплеїв і не включав в себе тест розрядки в вимкненому вигляді.


Не пропустіть