Браузер DuckDuckGo, орієнтований на конфіденційність, отримав синхронізацію між пристроями та резервне копіювання

Не секрет, що використання інтернету зазвичай означає передачу більшої частини вашої особистої інформації – свідомо чи ні. DuckDuckGo позиціонує себе як альтернативу цьому, захищаючи конфіденційність своїх користувачів, і тепер він надає користувачам простіший спосіб отримати доступ до своєї інформації з різних місць.

Браузер анонсував нову функцію синхронізації та резервного копіювання, яка дозволяє обмінюватися закладками, налаштуваннями захисту електронної пошти та паролями на різних пристроях.

В принципі, користувачі DuckDuckGo, які обрали його через відсутність спільного використання даних, все ще можуть отримати переваги використання одного браузера на декількох пристроях, не турбуючись про те, хто отримує доступ до їхніх пошукових запитів. Весь процес наскрізь зашифрований, і DuckDuckGo ніколи не отримує жодної інформації, оскільки ключ для дешифрування зберігається на пристроях користувача.

Оновлення означає, що люди можуть обмінюватися інформацією, наприклад, з браузера DuckDuckGo на ПК або Mac на Android або iPhone і навпаки. Мобільні телефони та планшети можуть зв’язуватися за допомогою QR-коду, в той час як комп’ютери вимагають від користувачів введення коду.

Нема потреби входити в систему, але користувачі зможуть завантажити PDF-файл для відновлення. Він дозволяє людям отримати доступ до синхронізованих даних у разі поломки пристрою, включаючи захист електронної пошти, який видаляє приховані трекери та створює унікальні та приватні адреси електронної пошти.

Джерело Engadget

Не пропустіть