Boston Dynamics навчила робота-собаку Spot самостійно заряджатися

Тепер ним також можна керувати віддалено.

Компанія Boston Dynamics розширила свою лінійку роботів-собак моделлю, яка може заряджатися самостійно. Spot Enterprise постачається з док-станцією для зарядки, яка дозволяє роботу заряджатися самостійно.

У Spot Enterprise розробники модернізували апаратне забезпечення, яке підвищує безпеку і покращує зв’язок. Завдяки цьому робот може виконувати дії автономно на ширшій територію, ніж попередня модель, а оператори можуть швидко отримувати з нього великі масиви даних. Компанія Boston Dynamics заявляє, що також розширила підтримку WiFi.

Крім Spot Enterprise, Boston Dynamics представила браузерную систему управління під назвою Scout, яка спрощує віддалене управлінням роботом. З допомогою браузера користувачі можуть керувати ним як вручну, так і запускати заздалегідь задані сценарії.

Компанія також анонсувала Spot Arm — роботизовану руку, яка може захоплювати, піднімати, переносити, розміщувати і перетягувати різні об’єкти вручну або напівавтономно. Рука може допомогти Споту відкривати і закривати клапани, повертати ручки і тягнути важелі, які дозволять йому відкривати двері. Робота також можна оснастити тепловізором і звичайною камерою з 30-кратним оптичним зумом.

За словами Boston Dynamics, з моменту відкриття комерційних продажів в червні було продано більше 400 штук Spot Explorers. В майбутньому Спота планують зробити доступним для домашнього використання.

Джерело engadget

Не пропустіть