Bose анонсує унікальні навушники Ultra Open Earbuds з відкритою конструкцією вушної раковини

Компанія Bose анонсувала нові Ultra Open Earbuds, пару бездротових Bluetooth навушників, які мають відкриту конструкцію вушної раковини. Мета полягає в тому, щоб ви могли слухати свій контент, повністю усвідомлюючи навколишнє оточення, оскільки ваші вуха залишаються завжди відкритими.

Навушники Ultra Open Earbuds призначені для носіння на зовнішньому вусі та підвішування до вушних раковин. Вони мають U-подібну конструкцію з частиною, яка знаходиться всередині зовнішнього вуха, і дужкою, яка звисає назовні, і обидві частини з’єднані м’яким гумовим матеріалом. На дужці також є кнопка для доступу до різних функцій та опцій відтворення.

Навушники Ultra Open Earbuds використовують фірмову технологію Bose OpenAudio, яка проектує звук безпосередньо у вушний канал за допомогою потужного випромінювача і ретельно контрольованої акустичної структури з мінімальним витоком, так що звук чує тільки користувач.

Навушники також мають функцію Bose Immersive Audio, яка використовує запатентовану цифрову обробку сигналу та вбудований блок інерційних вимірювань для створення просторового аудіоефекту, завдяки якому здається, що звук виходить з навколишнього середовища. Функція має два режими: “Спокій” для тих, хто сидить на місці, і “Рух” для тих, хто рухається.

Навушники Ultra Open Earbuds оснащені технологією Snapdragon Sound, що включає новітній кодек Qualcomm aptX Adaptive, який підтримує аудіо без втрат і з низькою затримкою. Ви також отримуєте Bluetooth 5.3, але немає функції сполучення з кількома пристроями, хоча ви можете перемикатися між поточним і останнім з’єднаним пристроєм одним натисканням кнопки.

Інші функції включають функцію Auto Volume, яка автоматично регулює рівень гучності залежно від навколишнього шуму, підтримку Google Fast Pair, захист від води та поту за стандартом IPX4, а також Bose SimpleSync для сполучення з деякими інтелектуальними саундбарами та колонками Bose.

Заявлений час автономної роботи навушників Ultra Open Earbuds становить 7,5 годин безперервного відтворення, який зменшується до 4,5 годин при використанні функції Immersive Audio. Зарядний чохол забезпечує ще 19,5 (або 12) годин автономної роботи. 10-хвилинна зарядка забезпечує 2 години відтворення.

Навушники Bose Ultra Open Earbuds коштують 299 доларів і доступні з сьогоднішнього дня на сайті Bose.com та в деяких роздрібних магазинах.

Джерело PR Newswire

Не пропустіть