BlackBerry повертається – розкрито дизайн першого 5G-смартфона компанії

На даний момент права на бренд BlackBerry належать компанії OnwardMobility, і вона зараз готується до випуску свого першого смартфона під цим брендом з підтримкою роботи в мережах п’ятого покоління та апаратною клавіатурою, як у старіших моделей BlackBerry. Зображення нового смартфона BlackBerry вже з’явилися в Мережі.

Нагадаємо, що минулого року китайська компанія TCL, якій належали права на бренд BlackBerry, повідомила про припинення дії 4-річної ліцензії на випуск продукції під цим брендом та про припинення продаж смартфонів BlackBerry. Очікувано, через це було багато інформації про те, що на смартфонах BlackBerry можна поставити хрест, але незабаром вияснилося, що тепер права на бренд належать компанії OnwardMobility, що базується в США.

Раніше OnwardMobility в рамках свого прес-релізу повідомила, що планує презентувати вже у першій половині цього року перший смартфон BlackBerry з підтримкою роботи в мережах п’ятого покоління та апаратною клавіатурою для ринку США та Європи. Для випуску смартфонів BlackBerry заручилася допомогою FIH Mobile Limited (дочірня компанія Foxconn).

Минулого місяця вийшло інтерв’ю з Пітером Франкліном, генеральним директором OnwardMobility. Як заявлено у цьому інтерв’ю, компанія планує додати у смартфона ще й камеру флагманського рівня. Це досить важливо, оскільки смартфони BlackBerry ніколи не були топовими в плані камер. Як можна побачити на рендері, новий BlackBerry Key 3 отримає потрійну основну камеру, як у багатьох останніх флагманів.


Не пропустіть