Bitcoin побив піврічний рекорд вартості

Bitcoin, головна криптовалюта світу, починає черговий жовтневий тиждень з продовження росту: протягом доби йому вдалося вирости в ціні більш ніж на 2.5 відсотка. Зараз вартість 1 BTC складає трохи більше 56.5 тисяч доларів, при цьому капіталізація Bitcoin перевищує 1.065 трильйона доларів.

Що цікаво, друга за капіталізацією криптовалюта світу, Ethereum, яка стабільно змінювала вартість вслід за зміною вартості Bitcoin, зараз не спішить рости та залишається на тій самій позначці, що й тиждень тому: близько 3500 доларів. Решта валют з першої десятки або трішки впали в ціні, або тримають ту саму вартість, що й раніше.

Протягом доби Cardano впала на 1.4 відсотка, XRP – приблизно на 1.3 відсотка, Solana – на 2.1 відсотка, Polkadot – майже на 5 відсотків, а Dogecoin – майже на 3.3 відсотка. Незважаючи на це, у тижневому вимірі у всіх них, окрім Solana, відбувся ріст вартості. Судячи зі всього, інвесторам зараз більше імпонує Bitcoin, як найбільш стабільна валюта, а об’єми інвестицій у альткоїни падають.


Не пропустіть