Білоруська IT-компанія звільнила київських топів за “викрадення” проекту

Білоруський аутсорсер Intellectsoft звільнив керівництво українського напрямку. Причиною звільнення стала спроба нової команди відвести великого клієнта і проект. Зараз ведеться внутрішнє розслідування, роботу продовжують в штатному режимі, повідомляє ЛІГА.net.

Співзасновник Intellectsoft Артем Козел сказав, що на даний момент в компанії “зайняті вирішенням ситуації” і пообіцяв все розповісти, коли ситуація остаточно вирішиться.

З київського Intellectsoft були звільнені – Delivery Director Костянтин Шиндер, SVP of Engineering Тетяна Новохатська, Lead PMO Analyst Юліана Линник, Delivery Manager Олександр Стрижаков, Head of Pre-sale Алекс Наконечний та Delivery Manager Рустам Гумер.

Ця команда прийшла в проект в 2018 році, коли Intellectsoft оголосив курс на роботу з крупними замовниками замість середнього та малого бізнесу. Київський офіс для компанії – головний, оскільки філію в Мінську, яка раніше нараховувала більше 100 чоловік, поступово розформували.

Нагадаємо, що Intellectsoft, офіційно зареєстрований в США, входить в групу компаній, що належать білоруським підприємцям – Олександру Скалабанову, Артему Козелу, Валерію Кирилову і Дмитру Липницький. У березні 2019 року штат Intellectsoft налічував 350 чоловік – частина базувалися в США; розробки велися в Україні.


Не пропустіть