Бездротові навушники Xiaomi FlipBuds Pro офіційно презентовано

Компанія Xiaomi офіційно презентувала свої флагманські бездротові навушники FlipBuds Pro. Новий модельний ряд FlipBuds, судячи зі всього, прийшов на зміну попереднього флагманського модельного ряду TWS-навушників Xiaomi, Xiaomi Mi Air. Для розробки компанія створила безехову камеру за близько 1.5 мільйона доларів, у тестуванні взяли участь понад 10 тисяч людей, і всього було 20 раундів змін заради забезпечення максимального комфорту при використанні.

У навушників є три мікрофони – один приймає звук ззаду, один ззаду, а третій – голос під час дзвінків. За роботу Xiaomi FlipBuds Pro відповідальний чіпсет Qualcomm Snapdragon QCC515, завдяки якому у навушників є підтримка активного поглинання шумів, а також aptX. Поглинання шумів працює до 40 дБ, є так званий “прозорий” режим роботи. За звук відповідальні 11-міліметрові драйвери з опором 16 Ом та високоеластичною діафрагмою, є підтримка HRTF.

Крім цього, компанія додала у навушники підтримку режиму зі зниженою затримкою передачі звуку у іграх та при перегляді відео. Він працює у парі зі смартфонами Xiaomi Mi Mi Fold, Xiaomi Mi 11 Ultra, Xiaomi Mi 11 Pro, Xiaomi Mi 11, Xiaomi Mi 10 Ultra, Xiaomi Mi 10 Pro, Xiaomi Mi 10, Redmi K40 Pro, Redmi K40, Redmi K30S Supreme Edition, Redmi K30 Pro та Redmi Note 9 Pro, але список повинен розширитися.

У Xiaomi FlipBuds Pro заявлена автономність на рівні 5 годин з використанням активного поглинання шумів та на рівні 7 годин без нього. Час автономної роботи з використанням зарядного кейса складає 22 та 28 годин відповідно. Навушники будуть доступними за ціною 125 доларів.


Не пропустіть