Бездротові навушники Xiaomi AirDots Pro 2 зможуть працювати до 4 годин

Вчора китайська компанія Xiaomi провела презентацію, в ході якої представила декілька нових продуктів – смартфони Xiaomi Mi 9 Pro 5G і Mi MIX Alpha, а також нову версію оболонки MIUI 11.

Також представники компанії представили бездротові навушники Xiaomi AirDots Pro 2. Це нове покоління попередніх навушників з серйозними покращеннями. Напримклад, тепер навушники зроблені у формі вкладишів, хоча раніше вони були у формі затичок. Вага навушника складає 4,5 грами.

Своїм дизайном вони дуже схожі з Apple AirPods, поставляються з 14,2 мм драйвером для кращого виходу звуку, є підтримка Bluetooth 5.0, аудіокодека Hi-Res LDHC, інтелектуального голосового управління і системою шумозаглушення.

Опір склав 32 Ом і це в два рази вище, ніж пропонував попередник. При діставанні навушників з кейса вони автоматично синхронізуються зі смартфонами на базі MIUI. Сенсорне керування дозволяє перегортати треки і регулювати гучність звуку.

Отримали навушники AirDots Pro 2 також інфрачервоний датчик для інтелектуального стеження, що дозволяє відключати навушники при їх знятті. Заявлений час автономної роботи – до 4 годин, а ресурс кейсу дозволить збільшити тривалість роботи до 14 годин. Сам кейс має порт USB Type-C і на його зарядку піде близько години. У Китаї Xiaomi AirDots Pro 2 надійдуть в продаж 27 вересня за ціною $56.

Джерело gizmochina.com

Не пропустіть