Автопілоти Mobileye підключать до інтернету речей

Це допоможе створювати цілі розумні міста.

Компанія Mobileye, що виробляє автопілоти, вважає, що вони допомагають водіям, тому що сильно знижують число аварій. Та на цьому їх користь не закінчиться. Якщо забезпечити постійне підключення машини до мобільної мережі, можна перетворити, наприклад, автобуси, в датчики для розумного міста.

Orange Business Services допоможе компанії Mobileye підключати нове покоління автотранспорту до мобільної мережі. Це називають системою сприяння водієві, але якщо підключити датчики до інтернету речей, можна передати значно більше цінних даних.

Нову технологію вже протестили на автобусах в Лондоні, і число ДТП знизилось на 60%. А підключивши їх до Orange Business Services, можна отримати комплекс нового покоління, що допоможе стежити за інфраструктурою при створенні розумних міст

Крім запобігання ДТП, підключені Mobileye 8 Connect зіграють важливу роль при створенні карт високої роздільної здатності, що описують кришки люків, вишки зв’язку і щогли освітлення, а також паркування, пробки і вибоїни на дорогах.

В Orange Business Services підкреслюють, що понад 500 угод про роумінг, підписаних між компанією та місцевими провайдерами, гарантують користувачам Mobileye безперебійний зв’язок як всередині країн, так і при переміщенні з одного регіону в інший.

«Надійний зв’язок – це життєво важливий фактор для розвитку індустрії розумних автомобілів. Наш досвід в роботі з даними і IoT-системами дозволить Mobileye вивести на ринок дійсно інноваційне рішення, яке забезпечить більш безпечне і інтелектуальне водіння і підготує грунт для появи безпілотних автомобілів», – вважає Фабріс де Вінд, старший віце-президент Orange Business Services в Європі .

Зараз Mobileye 8 Connect розгортають в різних країнах Європи: головне транспортне управління Іспанії планує використовувати цю технологію для підвищення безпеки дорожнього руху, а в німецькому Дюссельдорфі систему використовують для оцінки існуючої міської інфраструктури та її придатності для автономних і підключених автомобілів.


Не пропустіть