Автономність iPhone 12 Pro Max виявилася гіршою, ніж у китайських і південнокорейських смартфонів

Одразу після виходу iPhone 12 Pro Max та появи інформації про об’єм його інформації з’явилися підозри про те, що смартфон буде показувати себе не найкраще в плані автономності. Зараз у Мережі з’явилося тестування цього смартфона від блогера під нікнеймом Mrwhosetheboss, які дозволяють побачити реальну картину.

Ціллю тестування було виявити, як себе показують в плані автономності топові Android-смартфони, минулорічний флагманський iPhone 11 Pro Max та останній флагманський iPhone 12 Pro Max. На початку тестування у всіх смартфонів рівень заряду складав 100 відсотків, умови тестування також були однаковими.

Результати виявились досить очікуваними – найгірше себе показав флагманський iPhone 12 Pro Max, автономність якого склала 7 годин та 16 хвилин, після нього йде минулорічний флагман Apple, iPhone 11 Pro Max, показник якого склав 7 годин 42 хвилини. Далі з мінімальним розривом йдуть Huawei Mate 40 Pro, OnePlus 8 Pro та Xiaomi Mi 10 Ultra, автономність яких склала відповідно 8 годин та 22 хвилини, 8 годин та 27 хвилин і 8 годин 31 хвилину. Лідером тестування став Samsung Galaxy Note20 Ultra, який показав результат на рівні 8 годин та 41 хвилини.

Відеоролик, у якому показаний перебіг тестування, ви можете переглянути за посиланням вище. Нагадаємо, що схожі результати раніше показували й інші незалежні тести, щоправда, у них автономність Android-флагманів порівнювалася з iPhone 12 та iPhone 12 Pro.

Джерело YouTube

Не пропустіть