Asus презентує найменший смартфон на Snapdragon 888

Компанія Asus працює над модельним рядом смартфонів ZenFone 8. Модельний ряд повинен включати три моделі, у тому числі базову ZenFone 8 Mini. Модель пройшла сертифікацію TUV SUD, завдяки чому нам стало відомо, яку швидку зарядку вона буде підтримувати, а також стали відомі деякі інші подробиці.

Asus ZenFone 8 Mini фігурує під кодовим модельним номером Asus_I006D/DA та буде підтримувати швидку зарядку потужністю 30W. Згідно з попередніми даними, у моделі буде OLED-дисплей з діагоналлю 5.92 дюйма, роздільною здатністю Full HD+ та частотою оновлення 120 Гц.

За роботу Asus ZenFone 8 Mini буде відповідальний топовий чіпсет Qualcomm Snapdragon 888, і очікується, що саме ця модель буде найбільш компактним флагманом 2021 року. Девайс отримає основний сенсор 64МП Sony IMX686 та новий сенсор Sony IMX663, який, скоріш за все, буде виконувати роль ширококутного модуля.

Крім цього, у модельний ряд ввійде Asus ZenFone 8, який отримає OLED-дисплей з діагоналлю 6.7 дюйма та частотою оновлення 120 Гц. За роботу цього смартфона буде відповідальний флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 888. Очікується, що Asus ZenFone 8 та Asus ZenFone 8 Mini покажуть вже незабаром.


Не пропустіть