ASUS представляє найсучасніші професійні монітори ProArt Display на виставці Computex 2024

ASUS представила свої останні інновації у сфері професійних дисплеїв. Компанія вийшла на сцену на виставці Computex 2024, щоб продемонструвати найсучасніші монітори, серед яких ProArt Display, покликаний задовольнити всі ваші потреби у професійному створенні контенту.

Говорячи про головну новинку Computex, слід зазначити, що новий монітор ProArt Display оснащений першою у світі технологією. Компанія представила ProArt у двох моделях з роздільною здатністю 8K та 5K.

ASUS стверджує, що PA32KCX – це перший у світі професійний mini-LED монітор з роздільною здатністю 8K. Він оснащений високою 32-дюймовою панеллю, яка забезпечує 97% колірного охоплення кінематографічного стандарту DCI-P3 з піковою яскравістю 1200 ніт.

З іншого боку, PA27JCV – це 27-дюймовий монітор з роздільною здатністю 5K, який має 99% колірного охоплення DCI-P3 і 100% sRGB. Обидві моделі також оснащені технологією LuxPixel, яка включає AGLR (антивідблиск і низький рівень віддзеркалення). Ці монітори професійного класу живляться через порт USB-C потужністю 96 Вт.

Модель ProArt Display 5K оснащена рішеннями ASUS LightSync, такими як датчик зовнішньої освітленості та датчик підсвічування. Тим часом ASUS ProArt Display 8K оснащений вбудованим моторизованим фліп-колориметром для автоматичного та самокалібрування. Також є справжня 10-бітна глибина, підтримка HDR10 і HLG.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть