AR-гарнітура Apple: можливості та сфера використання

Відомство по патентах і товарних знаках США схвалило компанії Apple патентну заявку, в якій описано пристрій з підтримкою доповненої реальності. У документі розкриваються сфери застосування такого гаджета.

Судячи з опису, це AR-гарнітура, яка повертає нормальний зір людям, які в силу похилого віку або захворювань погано бачать. Наприклад, якщо у людини сильно звужений кут огляду, перед нею може відображатися те, що вона не бачила би в звичайних умовах.

Гарнітура також може постійно тримати перед очима зображення певного об’єкта, навіть якщо людина відволікається на інші речі. Люди з нормальним зором зможуть використовувати цю гарнітуру в якості бінокля або збільшувального скла.

AR-гарнітура Apple буде використовувати складну комп’ютерну обробку зображення, модифікуючи його в реальному часі. Подібним чином в iOS 13 виробляється відстеження і коригування погляду користувача в FaceTime так, щоб здавалося, що він дивиться на вас, а не на екран, коли ви розмовляєте.

На ілюстрації в патенті користувач тримає AR-гарнітуру перед собою, як смартфон або планшет. Це означає, що мова може йти не про смарт-окуляри, а, наприклад, про додатковий модуль до мобільного пристрою.


Не пропустіть