Apple звинуватила Google в залякуванні власників iPhone

Повідомлення про уразливість в смартфонах перебільшені

В кінці серпня фахівці з кібербезпеки Google розповіли про уразливість, яка дозволяла шкідливим сайтам зламати будь-який iPhone. Днями Apple вирішила відповісти на це і заявила, ніби Google перебільшує проблему і даремно залякує власників iPhone.

«Звіт Google, випущений через півроку після виходу патчів для iOS, створює помилкове враження про «масовість експлойтів» для «стеження за особистим життям цілих груп населення в реальному часі». Він вселяє страх у власників iPhone, що їх пристрої були скомпрометовані. Але такого ніколи не було», – написала Apple.

У своєму звіті Google розповіла, що заражені сайти могли відвідувати до тисячі користувачів в тиждень. Apple пояснила, що шкідливими були насправді менше десяти сайтів. І всі вони були пов’язані з уйгурами – етнічною меншиною мусульман, що живуть в Китаї. Компанія також спростувала заяву Google про те, що сайти працювали два роки. За словами представників Apple, ресурси функціонували два місяці. А фахівці з Купертіно вирішили проблему протягом 10 днів після того, як дізналися про неї.


Не пропустіть