Apple звернулася до Трампа із важливою заявою

Apple звернулася до адміністрації Трампа з проханням скасувати мита на виготовлені в Китаї смарт-годинники Apple Watch, компоненти для iPhone та інші споживчі товари. У переліку, що включає 11 продуктів, також вказані динаміки HomePod, комп’ютери iMac, запчастини для ремонту iPhone, чохли для смартфонів iPhone, AirPods і т. д.

Заявка компанії була спрямована в четвер у Торговельне представництво США, яке до 14 листопада має надати коментарі з цього приводу. Своє прохання Apple обґрунтувала тим, що зазначені продукти є споживчими електронними пристроями і «не мають стратегічного значення і не пов’язані з програмою “Made in China 2025” або іншими китайськими промисловими програмами». Мова йде про звільнення від сплати мита в розмірі 15%, введеного з 1 вересня.

Також в адміністрацію Трампа з заявками про звільнення від мит ​​на ввезення товарів з Китаю звернулися і інші компанії. FitBit попросила уряд скасувати мита на поставку своїх фітнес-трекерів, виготовлених в Китаї, а аукціонний будинок Christie’s просить про скасування мит на китайські скульптури, статуї, картини, антикварні меблі і столове срібло, а також інші предмети колекціонування.


Не пропустіть