Apple зважилася перейти на новий тип дисплеїв в годинниках і смартфонах

Згідно з відомостями Economic Daily News, компанія Apple веде переговори з тайванськими виробниками дисплеїв про постачання microLED-матриць для майбутніх моделей Apple Watch. Про розробку Apple нового типу дисплея повідомлялося ще навесні минулого року.

Один з опитаних журналістами постачальників підтвердив, що останнім часом знаходиться на зв’язку з Apple. Масове виробництво таких екранів може зайняти близько дев’яти місяців, тому годинників з новою матрицею в цьому році не буде — за прогнозами, варто очікувати восени 2020 року.

Також, за даними EDN, одними Apple Watch в компанії не обмежаться і переведуть на microLED-панелі iPhone наступних поколінь. Головні переваги такого екрану перед OLED – тонша підкладка, в рази вища яскравість та енергоефективність.

Торік Bloomberg розповів, що розробка матриць за технологією microLED ведеться на секретному виробничому підприємстві в місті Санта-Кларі, штат Каліфорнія. Над створенням панелей для різних пристроїв працюють 300 інженерів. Розробка довгий час просувалася насилу, але потім процес налагодився.


Не пропустіть