Apple зробить безрамковими MacBook Pro 2019 року

Очікується, що оновлення лінійки Pro принесе користувачам збільшений екран при стандартних розмірах корпусу, а також нову клавіатуру

Чутки про 16-дюймовий MacBook Pro не вщухають. Сьогодні видання Digitimes повідомило, що Apple обговорює з компаніями-виробниками створення нового MacBook Pro, який буде мати більш вузькі рамки для розміщення 16-дюймового РК-дисплея в корпусі менших розмірів. Очікується, що розділова здатність екрану буде 3072×1920. Більш вузькі рамки дозволять вбудувати більший екран в пристрій колишніх розмірів. Тобто, ні параметри ні вага пристрою, в порівнянні з 15-дюймовою моделлю, швидше за все, не зміняться. Це дозволить користувачам заощадити на аксесуарах при переході на нову модель.

На додаток до тонких рамок і більшого дисплею новий MacBook Pro, як очікується, буде мати нову клавіатуру – звичний «метелик» буде замінено на підйомник механізм. Так заявляє відомий аналітик Apple Мінг-Чі Куо. За його словами, оновлені версії інших моделей MacBook в 2020 році також будуть мати оновлену клавіатуру. Використання нових технологій в створенні клавіатур призведе до збільшення їх довговічності, і підвищення стійкості до спеки, пилу, і інших перешкод. Куо також повідомляє, що використання ножничного механізму не критично, але підніме ціну на нові MacBook.

Нагадуємо, що з 2015 року Apple використовувала механізм «метелики». Такі клавіатури мали ряд серйозних недоліків, через які користувачі навіть подавали в суд на компанію. Основна претензія полягала в тому, що в простір між клавішами легко потрапляв пил, і вони переставали працювати. Негативна громадська думка і численні судові процеси змусили Apple запустити програму по відновленню і заміні старих клавіатур на нові. Компанія пропонує безкоштовний ремонт усіх проблемних клавіатур протягом чотирьох років з моменту покупки ноутбука, але проблема не буде повністю усунена, поки Apple не перейде на нову, більш міцну конструкцію.

І хоча в цьому році в лінійці MacBook Pro вже оновили процесори і сенсорні панелі, чутки про друге оновлення в 2019 році тривають. Користувачі MacBook Pro минулих років також сподіваються на інші нововведення, такі як фізична клавіша Escape поруч із сенсорною панеллю та, можливо, додавання нових портів. Нова модель, як повідомляється, має бути представлена у вересні.


Не пропустіть