Apple змушена внести масштабні зміни в те, як iPhone обробляє фотографії

Закон про цифрові ринки (Digital Markets Act, DMA) суттєво вплинув на те, як продукти Apple працюють в ЄС. Наприклад, Apple була змушена надати власникам iPhone в ЄС можливість встановлювати та використовувати сторонні маркетплейси на своїй платформі. Нещодавнє зауваження голови Єврокомісії Маргрет Вестагер може докорінно змінити те, як iOS працює з фотографіями.

Європейська комісія нещодавно опублікувала зауваження двох своїх керівників Маргрет Вестагер і Тьєррі Бретона щодо недотримання DMA. За словами Джона Грубера з Daring Fireball, Вестагер згадує про те, що Apple не змогла повністю виконати вимогу регулятора.

Зауваження передбачає, що Apple повинна зробити так, щоб будь-який додаток на її платформі було можливо видалити. А побіжна згадка про додаток “Фото” натякає на те, що Вестагер вважає, що цей додаток також має бути можливо видалити.

Як зазначає Грубер, це буде непростим завданням для компанії, оскільки додаток Photos є програмним забезпеченням системного рівня. Це вимагатиме від Apple масштабного переписування операційної системи.

Хоча Vestager згадує додаток “Фото”, невідомо, чи змусить Європейська комісія Apple внести саме цю зміну. Якщо це станеться, не дивно, що Apple почне сумніватися, чи залишатися їй в ЄС, чи ні.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть