Apple запропонує один мільйон доларів за злом iPhone

Безпека і конфіденційність особистих даних – один з головних пріоритетів Apple на сьогоднішній день, про що неодноразово висловлювався генеральний директор компанії Тім Кук. Корпорація безперервно удосконалює механізми захисту ОС, постійно наймаючи на роботу іменитих фахівців з інформаційної безпеки. На що ще готова Apple, щоб забезпечити максимальну захищеність своїх операційних систем?

В ході конференції Black Hat в Лас-Вегасі, глава служби безпеки Apple Айван Крстич оголосив нагороду за виявлені критичні уразливості в iOS. За його словами, корпорація готова розлучитися з одним мільйоном доларів, якщо виявлена ​​проблема буде дійсно серйозною і дозволить потенційним зловмисникам заволодіти особистими даними на пристрої або віддалено керувати ним. Це найбільша винагорода, яку коли-небудь призначали великі технологічні компанії.

На один мільйон доларів зможуть розраховувати ті хакери, які зможуть виявити так звану вразливість «нульового дня».

Згідно з вимогами Apple, дана програма повинна дозволяти хакерам управляти пристроєм віддаленим чином. Важливо, щоб весь процес злому був автономним і не вимагав жодних дій від користувача (наприклад, запустити програму або перейти по посиланню). Тільки в цих випадках, компанія готова розлучитися з настільки значною сумою.

Винагорода в розмірі 500 000 доларів отримають ті, хто зможе зробити повноцінну мережеву атаку, знову ж таки, без участі користувача. Хакерам необхідно отримати доступ до основних відомостей, як зберігаються на пристрої – повідомленнями, даних банківських карт, фотографій і листів електронної пошти.

Раніше за серйозні помилки Apple пропонувала до 200 000 доларів. Нагорода була збільшена через те, що подібні уразливості користуються великою популярністю на чорному ринку, і, відповідно, коштують там набагато дорожче. Тепер же сума збільшена в п’ять разів, що дозволить хакерам «продавати» уразливості прямо Apple.


Не пропустіть