Apple Watch Series 5 представлені офіційно

Коштують від 400 доларів

Черговою новинкою Apple стала нова модель розумних годинників. Apple Watch Series 5, як і очікувалося, зовні майже не змінилися відносно попередньої версії.

Почала Apple презентацію з історії людей, яким розумні годинники компанії допомогли виявити проблеми зі здоров’ям або навіть врятувати життя. Надалі продовживши цю лінію, акцентвали увагу на функціях, пов’язаних зі здоров’ям.

Новий годинник отримав можливість здійснювати виклики на номери екстрених служб в різних країнах світу, але це стосується версій з модемом. При цьому навряд чи ця функція буде доступна у всіх країнах.

Але і без апаратних нововведень не обійшлося. Годинники нарешті отримали функцію AlwaysOn Display, що для багатьох, напевно, буде найважливішим нововведенням. При цьому автономність, на жаль, не покращилася і становить лише один робочий день.

Що стосується дизайну, звичайно, з’явилися нові ремінці, а також повністю чорна і повністю біла версії.

Apple Watch Series 5 буде коштувати 400 або 500 доларів залежно від наявності модему. Продажі стартують з 20 вересня. Паралельно Watch Series 3 впали в ціні всього до 200 доларів.


Не пропустіть