Apple Watch Series 5: повний огляд

Новинка отримала досить мало нововведень.

Компанія Apple в рамках своєї щорічної презентації показала електронний смарт-годинник Apple Watch Series 5. Новинка отримала досить мало нововведень, та багато фанатів бренду з нетерпінням чекали на появу цього гаджета. А він таки є найкращим у світі, пропонуючи такий призначений для користувача досвід, яким не може похвалитися жоден конкурент.

Головна особливість нових наручних годинників «яблучної» корпорації полягає в тому, що в таких використовується унікальний дисплей, виготовлений за технологією LTPO. Він не тільки володіє вкрай низьким споживанням енергії, але ще ніколи повністю не гасне .

Коли матриця відображає чорний колір, енергія не витрачається зовсім, а людське око не бачить, що пристрій взагалі працює. За рахунок такої особливості виробникові вдалося навіть впровадити в свої новенькі Apple Watch Series 5 підтримку технології Always-On Display, за рахунок чого на дисплеї завжди можуть відображатися будь-які відомості, на кшталт циферблата або ж індикатора вхідних повідомлень.

За словами виробника, новинка при включенні такої функції працює на одному заряді 18 годин. Нова функція може бути корисна, наприклад, під час тренувань, тому що за рахунок Always-On Display на дисплеї завжди будуть відображатися всі необхідні відомості.

Спеціально для нових наручних годинників «яблучна» корпорація переробила всі циферблати, зробивши їх такими, щоб вони максимально використовували нову перевагу Apple Watch Series 5, забезпечуючи при цьому мінімальну витрату енергії. Не обійшлося в нових наручних годинниках і без спеціальної функції SOS, яка дозволяє у всіх країнах світу, в тому числі в Україні, екстрено викликати службу порятунку.

Ще одна приємна особливість нових смарт-годинників в компасі, завдяки чому тепер їх можна використовувати, наприклад, під час походів, коли потрібно протягом багатьох годин або навіть днів рухатися в певному напрямку.

Купити Apple Watch Series 5 можливо в класичному алюмінієвому і преміальному титановому корпусах. Останній набагато міцніший і легший, а доступний він у двох кольорах: «Натуральний титан» і «Космічний чорний титан».

Вартість нових наручних годинників «яблучної» корпорації починається з $ 399 за модель з GPS, або ж з $499 за версію з підтримкою LTE. Офіційний продаж цих спортивних годинників, кращих в світі за сукупністю якостей, почнуться вже 20 вересня.


Не пропустіть