Apple випустила третю бета-версії tvOS 13.4.5, macOS Catalina 10.5.5, watchOS 6.2.5 і iOS 13.5

Зібрали нововведення в одному матеріалі

Сьогодні компанія Apple випустила третю бета-версію своїх операційних систем tvOS 13.4.5, macOS Catalina 10.5.5, watchOS 6.2.5 і iOS 13.5. Зібрали нововведення в одному матеріалі.

iOS і iPadOS 13.5

Оновлення вже можна завантажити з центру розробників або повітрям, якщо на пристрої встановлено девелоперський профіль. Сьогоднішній апдейт містить нові інструменти від Apple, які дозволять органам охорони здоров’я відстежувати розповсюдження коронавіруса COVID-19. Також була додана підтримка додатків, які будуть використовувати цей інструмент для повідомлення користувачів про контакт з інфікованими.

За допомогою кнопки «Поділитися» в Apple Music можна створити історію для Instagram, в якій буде міститися назва пісні і альбому, а все це супроводжується анімаційним фоном.

Крім цього, iOS 13.5 виправляє дві уразливості в системі безпеки, які зачіпають додаток «Пошта» на iPhone і iPad. Перша дозволяла зловмисникам віддалено отримувати доступ до пристрою, а друга – запускати віддалено виконання довільного коду.

Оновлення може усунути проблему з роздачею мобільного інтернету, а також виправити уразливість, яка пов’язана з VPN.

watchOS 6.2.5

Про нові функції в третій бета-версії watchOS 6.2.5 не повідомляється. Швидше за все, оновлення було направлене на усунення помилок і підвищення продуктивності. Встановити бета-версію можна за допомогою програми Apple Watch на iPhone.

macOS 10.15.5

Нова бета-версія macOS вже доступна для розробників у розділі «Оновлення ПЗ», яке розташоване в системних настройках. Апдейт містить нову функцію для контролю працездатності акумулятора. Вона отримала назву Battery Health Management, а її основні завдання аналіз стану батареї ноутбука і характер його зарядки. Також вона буде перешкоджати повному заряду АКБ для продовження її терміну служби.

tvOS 13.4.5

Третя бета-версія tvOS 13.4.5 не містить істотних змін. Її випуск спрямований на усунення дрібних несправностей у роботі операційної системи.


Не пропустіть