Apple випустила спортивні навушники Beats Fit Pro Alo Yoga edition: характеристики та ціна

Компанія Beats об’єдналася з Alo Yoga, щоб випустити нову версію бездротових навушників Beats Fit Pro. Ця спеціальна версія випускається в кольорі Black Sparkle, з блискучим хромованим корпусом зарядного пристрою, а також має логотип Alo та блискучий логотип Beats на самих навушниках.

Ці навушники розроблені таким чином, щоб залишатися на місці під час тренувань, завдяки своїм крилатим наконечникам. Вони пропонують такі функції, як просторове звучання з відстеженням положення голови та активне шумозаглушення, а також режим “Прозорість”, щоб ви завжди були в курсі того, що вас оточує. Вони працюють на чіпі H1 від Apple, що робить їх найкращим вибором як для користувачів Apple, так і для Android.

Час автономної роботи досить солідний – до 7 годин у режимі відтворення або 6 годин з увімкненим шумозаглушенням. З зарядним кейсом ви можете отримати до 30 годин роботи. Якщо ви поспішаєте, швидка 5-хвилинна зарядка забезпечить вам годину відтворення. Хоча вони не підтримують бездротову зарядку, вони мають клас захисту IPX4, тому стійкі до води та поту.

Нові навушники Beats Fit Pro за ціною $200/€250/£220 будуть доступні з 4 квітня. Ви можете придбати їх онлайн через Apple та Alo Yoga, або в деяких магазинах Apple.

Джерело GSMArena

Не пропустіть