Apple випускає велике оновлення для додатка Shazam

Сьогодні компанія Apple випустила велике оновлення для додатка розпізнавання музики Shazam. Зокрема апдейт приносить інструмент для розпізнавання музики в настільні браузери. Поки що ця функція працює тільки в Safari, Chrome і Firefox на macOS і Chrome OS.

В оновленому додатку більше уваги приділяється пошуку музики. Головна кнопка стала темнішою, а вертикальне змахування відкриває «Мою музику». Крім того, користувачі зможуть побачити, яка музика зараз популярна, за допомогою Charts, які тепер доступні в пошуку.

Також були вдосконалені можливості синхронізації як для користувачів Apple Music, так і для користувачів Spotify. Що стосується Apple Music, то додаток тепер буде синхронізувати минулі “шазами” користувачів з музичним сервісом. Причому якщо користувач видалить пісню з Apple Music, вона не буде знову додана Shazam. Що стосується Spotify, то додаток знайде і синхронізує нові пісні. А якщо користувач Spotify втратить з’єднання, Shazam спробує синхронізувати дані знову під час наступного використання додатку.

Нагадаємо, компанія Apple придбала Shazam в 2018 році.

Джерело engadget

Не пропустіть