Apple видалила акаунт Epic Games зі свого магазину App Store

Компанія Apple видалила офіційний акаунт компанії Epic Games з власного магазину додатків App Store, але при цьому зберегла інструментарій для розробки та підтримки графічного рушія Unreal Engine. Видалення акаунтів Epic Games, які відповідальні за розробку та підтримку цього рушія, було заборонено судом, оскільки через це були би нанесені збитки іншим розробникам.

Разом з акаунтом компанії Epic Games були видалені і ігри компанії, після чого вони перестали бути доступними для завантаження. Тепер у App Store не можна завантажити Fortnite, Infinity Blade, Tyrian та Battle Breakers. У компанії розказали, що компанія Epic постійно здійснює дії, які порушують правила App Store.

Тепер Epic Games більше не зможе оновлювати своє ПЗ для платформ Apple – як для iOS, так і macOS, а також публікувати нові чи додавати оплату через Apple Pay у них. Нагадаємо, що причиною для видалення з App Store стало те, що Epic Games додала у Fortnite можливість напряму здійснювати покупки в обхід комісії Apple, яка складає 30 відсотків.

Джерело 9to5mac

Не пропустіть