Apple в своєму стилі: AirPods Pro неможливо відремонтувати

Нові навушники значно дорожчі від своїх попередників, а ось відремонтувати їх в разі несправностей практично неможливо

Фахівці з iFixit розібрали нові AirPods від Apple, і, як і очікувалося, з ремонтом гарнітури будуть великі проблеми.

Вся справа в немодульності конструкції навушників і відсутності запасних деталей, що робить їх лагодження недоцільним і дорогим заняттям. Те ж саме експерти говорили і про дві попередні моделі AirPods. Це означає, що як тільки у ваших AirPods Pro вартістю 249 доларів вийде з ладу батарея або зламаються динаміки, у вас не буде можливості полагодити їх самостійно. Замість цього вам доведеться здати пристрій назад компанії Apple для утилізації.

Крім цього, iFixit розповіли ще дещо цікаве про нові навушники. По-перше, вони на третину важче, ніж оригінальні AirPods. Швидше за все, збільшення ваги відбулося завдяки додаванню нових технологій, таких як шумозаглушення і внутрішні мікрофони. А особливі силіконові накладки виконані в досить нестандартній формі, через що ви навіть не зможете замінити їх від сторонніх виробників. Крім цього, всередині обох навушників знаходяться акумулятори, аналогічні тим, що встановлені в Samsung Galaxy Buds.

До речі, якщо ви раптом втратите один з навушників, його заміна обійдеться вам в 89 доларів (на 20 доларів дорожче, ніж у попередніх моделей). Стільки ж доведеться віддати і за втрачений зарядний кейс.


Не пропустіть