Apple створила нову систему ідентифікації

Компанія Apple використовує у своїх девайсах два способи автентифікації – Face ID та Touch ID, які призначені, відповідно, для автентифікації за допомогою сканування обличчя та відбитків пальців. Зараз компанія запатентувала новий спосіб розблокування для Face ID, який створюватиме теплову карту обличчя та розпізнаватиме за допомогою неї користувача.

Згідно з інформацією видання Gizmochina, яке посилається на PatentlyApple, Відомство з патентних та товарних знаків США видало гіганту з Купертіно новий патент. На даний момент біометрична автентифікація є майже в кожному сучасному смартфоні та є одним з найбільш надійних методів швидкої та безпечної автентифікації. Найбільш популярними є розблокування за відбитком пальця та сканування обличчя, і саме другого варіанту стосується новий патент Apple.

Слід розуміти, що у всіх сучасних технологій розблокування по обличчю є суттєвий недолік – будь-яка перешкода, як окуляри, маска чи волосся можуть завадити процесу автентифікації, а у розблокування за допомогою теплової карти лиця такої проблеми немає. Цілком можливо, що технологію просто використають у Face ID наступних поколінь, як додатковий спосіб пришвидшити процес автентифікації та зробити його більш безпечним.

Джерело gizmochina

Не пропустіть