Apple розширить лінійку AirPods вже цього року: що відомо

Компанія Apple планує оновити свою популярну лінійку бездротових навушників AirPods наприкінці цього року. Аналітик Джефф Пу повідомляє, що компанія прагне випустити більш доступну за ціною модель. У звіті Пу додається, що виробництвом займатиметься дочірня компанія Foxconn, а нарощування виробництва очікується на заводі в Індії до кінця 2024 року.

Ці чутки збігаються з попередніми прогнозами Марка Гурмана з Bloomberg, який припустив, що дві оновлені версії стандартних AirPods з’являться у вересні або жовтні.

Кажуть, що вони матимуть кодові назви B768E та B768M. Першу називають “початковою”, тоді як друга може означати “середній рівень”.

Гурман зазначив, що ці нові моделі будуть відрізнятися поліпшеним дизайном для кращого прилягання, покращеною якістю звуку і зарядним кейсом з підтримкою USB-C.

Більш дорогі оновлені моделі можуть також мати такі функції, як активне шумозаглушення (ANC) і динамік у зарядному кейсі, який допоможе відстежувати місцезнаходження за допомогою функції “Локатор”.

Невідомо, чи бюджетна модель, згадана Пу, відповідатиме прогнозу Гурмана щодо початкового рівня AirPods 4-го покоління. Однак додавання більш доступної цінової категорії до лінійки аудіотехніки Apple здається ймовірним.

Гурман також повідомив, що масове виробництво AirPods 4 розпочнеться в травні за допомогою партнерів GoerTek і LuxShare Precision, з ймовірним запуском разом із серією iPhone 16.

Крім того, ходять чутки про оновлення преміальної моделі AirPods Max в останньому кварталі 2024 року. Однак очікування припускають незначні зміни, причому Гурман називає основним оновленням порт USB-C для зарядки, а також можливість появи нових колірних варіантів. Наразі доступні такі кольори: зелений, рожевий, сріблястий, небесно-блакитний та космічний сірий.

Джерело MacRumors

Не пропустіть