Apple розробляє щонайменше два прототипи складних iPhone у фліп-стилі

Згідно з новим звітом, отриманим від “людини, яка безпосередньо знайома з ситуацією”, Apple наразі розробляє два складні прототипи iPhone. Це пристрої, що складаються, як Samsung Galaxy Z Flip5 і Oppo Find N3 Flip, а не більші пристрої, як Samsung Galaxy Z Fold5 або OnePlus Open.

Це не означає, що Apple має намір випускати власні складні пристрої – схоже, що компанія просто експериментує з формфактором. Ці телефони не входять до планів масового виробництва Apple на цей або 2025 рік, тож найраніше ми можемо побачити їх восени 2026 року – тобто, якщо проєкт буде реалізовано. Apple веде переговори щонайменше з одним азійським виробником щодо постачання деталей для складного iPhone, але, звісно, проєкт може бути скасований у будь-який момент, якщо він не відповідатиме високим стандартам Apple.

Apple хотіла створити такий складаний смартфон, починаючи з 2018 року, який був би таким же тонким, як нинішні моделі iPhone у закритому стані, але технології виробництва акумуляторів і дисплеїв ще просто не готові. Цікаво, що компанія, вочевидь, хотіла, щоб у складеному стані дисплей був на зовнішній стороні телефону – як у фліп-стайл версії Mate X від Huawei, – що не має жодного сенсу для нас, а також, зрозуміло, призвело до проблем з дизайном, оскільки такий телефон легко ламається.

Потім у 2020 році Apple призупинила розробку складного iPhone, зосередившись на складаному iPad, про який також ходили чутки, і який, як очікується, з’явиться на ринку не раніше 2026 року. А тепер, схоже, над ними обома працюють паралельно.

Наразі інженери Apple намагаються позбутися складки на дисплеї та розробити шарнір, який дозволить екрану лежати абсолютно плоско, щоб Apple Pencil не мав негативного впливу на нього під час використання. LG та Samsung Display вже працюють над екранами для складаного iPad, але поки що незрозуміло, які компанії будуть виробляти екрани для складаного iPhone.

Джерело The Information
Джерело MacRumors

Не пропустіть