Apple припиняє виробництво фірмових аксесуарів для iPhone та Apple Watch

Apple припинила виробництво аксесуарів FineWoven, повідомляє джерело інформації про Apple і колекціонер прототипів, відомий під ніком Kosutami.

У своєму дописі на X (Twitter) Косутамі пояснив, що Apple припинила виробництво аксесуарів FineWoven через їхню низьку довговічність. У майбутньому компанія може перейти на інший нешкіряний матеріал для своїх преміальних аксесуарів.

Косутамі вже розкривав точну інформацію про аксесуари FineWoven в минулому. Він розкрив плани Apple представити нові ремінці для Apple Watch, виготовлені з тканого матеріалу, більш ніж за місяць до їх дебюту, а також відповідні чохли для iPhone. Косутамі також показав найперші зображення аксесуарів FineWoven незадовго до заходу, на якому вони були офіційно анонсовані. Джерело цієї останньої інформації про припинення виробництва є тим самим, що й попередні чутки про FineWoven, які в кінцевому підсумку виявилися точними, тому її не слід сприймати серйозно, поки ми не дізнаємося більше.

Apple припинила продаж шкіряних аксесуарів у вересні минулого року, замінивши їх більш екологічним матеріалом “FineWoven”, який компанія описує як “розкішне і міцне мікроволокно”, що на 68% складається з переробленого поліестеру. Чохли для iPhone з FineWoven коштують $59, гаманці MagSafe – $59, тримачі AirTag – $35, а ремінці для Apple Watch – $99.

Аксесуари з цього матеріалу були дуже погано сприйняті покупцями, посилаючись на низьку довговічність і розчаровуючу якість. Аксесуари з FineWoven у нових колірних рішеннях були відсутні у весняному оновленні Apple. Якщо Apple дійсно припинила виробництво аксесуарів FineWoven, може пройти деякий час, перш ніж наявні запаси компанії почнуть помітно виснажуватися.

Джерело MacRumors

Не пропустіть